Pierścionki zaręczynowe

Sklep www.magdalenapaszkiewicz.com to moje autorskie projekty biżuterii. Oprócz swoich kolekcji projektuję także pierścionki zaręczynowe, obrączki i prowadzę warsztaty ślubne.

O pierścionkach :

Każda kobieta jest inna więc przyjmuje zasadę, że stworzymy ten pierścionek razem. Po wstępnej rozmowie z Tobą o zainteresowaniach wybranki, ulubionych kolorach i jej stylu zaprojektujemy wspólnie ten jedyny pierścionek, który jest odzwierciedleniem jej duszy. Wybierzemy razem kolor złota, kamieni oraz kształt pierścionka.

Finalna cena pierścionka zależy od wielu czynników np. wielkości i kształtu kamienia, wagi złota czy kosztów jego wykonania. Ceny zaczynają się od 1600zł w górę. Jeśli masz swój kamień  lub posiadasz własne, rodzinne złoto do przetopienia to jak najbardziej możemy je użyć ( wpłynie to na obniżenie ostatecznej wyceny ).

Kamienie, które oprawiam w pierścionkach pochodzą z hurtowni z którą współpracuję od wielu lat.  Są one zamawiane indywidualnie co do wybranej wielkości, kształtu czy koloru. Dlatego każdy pierścionek, który powstaje w mojej pracowni jest unikatowy i niepowtarzalny, bo wykonany tylko dla Ciebie w pojedynczym egzemplarzu.

Czas oczekiwania na realizację to około od 2 do 6 tygodni w zależności od wybranego wzoru pierścionka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zmierzyć rozmiar pierścionka wybranki, to odsyłam Cię do mojej  podstrony TABELA ROZMIARÓW  

Oferuję również możliwość uczestniczenia w WARSZTATACH, gdzie pod moim okiem możesz sam spróbować wykonać pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej. Nasze spotkanie jest jednodniowe i kilkugodzinne podczas którego poznasz podstawy jubilerstwa oraz stworzysz ten jedyny, najważniejszy i wymarzony pierścionek. Jesteś zainteresowany warsztatami? Spójrz na przykładowe realizacje pierścionków , które powstały właśnie na warsztatach w mojej pracowni w Łodzi.

Zapraszam Cię także do obejrzenia innych wzorów pierścionków, które wykonałam na indywidualne zamówienie klienta.

Napisz na kontakt@magdalenapaszkiewicz.com lub zadzwoń pod numer 791 771 671 a odpowiem na wszystkie Twoje pytania w tym temacie.

Jeśli jesteś zainteresowany także obrączkami zajrzyj na moje podstrony  WARSZTATY ŚLUBNE i OBRĄCZKI, na których zapoznasz się z całą moją ofertą ślubną.

Shopping Cart
Scroll to Top