Pierścionki zaręczynowe

Sklep www.magdalenapaszkiewicz.com to moje autorskie projekty biżuterii. Oprócz swoich kolekcji projektuję także pierścionki zaręczynowe, obrączki i prowadzę warsztaty ślubne.

O pierścionkach :

Każda kobieta jest inna więc przyjmuje zasadę, że stworzymy ten pierścionek razem. Po wstępnej rozmowie z Tobą o zainteresowaniach wybranki, ulubionych kolorach i jej stylu zaprojektujemy wspólnie ten jedyny pierścionek, który jest odzwierciedleniem jej duszy. Wybierzemy razem kolor złota, kamieni oraz kształt pierścionka.

Finalna cena pierścionka zależy od wielu czynników np. wielkości i kształtu kamienia, wagi złota czy kosztów jego wykonania. Ceny zaczynają się od 1500zł w górę. Jeśli masz swój kamień  lub posiadasz własne, rodzinne złoto do przetopienia to jak najbardziej możemy je użyć ( wpłynie to na obniżenie ostatecznej wyceny ).

Kamienie, które oprawiam w pierścionkach pochodzą z hurtowni, z którą współpracuję od wielu lat.  Są one zamawiane indywidualnie co do wybranej wielkości, kształtu czy koloru. Dlatego każdy pierścionek, który powstaje w mojej pracowni jest unikatowy i niepowtarzalny, bo wykonany tylko dla Ciebie w pojedynczym egzemplarzu.

Czas oczekiwania na realizację to około od 2 do 6 tygodni w zależności od wybranego wzoru pierścionka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zmierzyć rozmiar pierścionka wybranki, to odsyłam Cię do mojej  podstrony TABELA ROZMIARÓW   

Oferuję również możliwość uczestniczenia w warsztatach, gdzie pod moim okiem możesz spróbować wykonać samemu pierścionek zaręczynowy dla swojej ukochanej. Spotkanie jest jednodniowe i  kilkugodzinne podczas którego poznasz podstawy jubilerstwa oraz wykonasz pierścionek. Na ten moment nowe terminy warsztatów będą dostępne od Nowego Roku.

Napisz na kontakt@magdalenapaszkiewicz.com lub zadzwoń pod numer 791771671 a dowiesz się więcej szczegółów.

Zapraszam Cię do obejrzenia niektórych wzorów pierścionków, które powstały już w mojej pracowni.

Zajrzyj także na moją drugą stronę www.jubilerki.pl, gdzie znajdziesz powiększoną  ofertę ślubną. Razem z przyjaciółką Polą Chrobot z firmy MOKAVE stworzyłyśmy wspólną propozycję ślubną, która ma na celu pomóc Wam wybrać i zaprojektować wymarzone obrączki. 

Koszyk
Scroll to Top