Warsztaty ślubne i obrączki

Sklep www.magdalenapaszkiewicz.com to moje autorskie projekty biżuterii. Oprócz swoich kolekcji projektuję także pierścionki zaręczynowe, obrączki i prowadzę warsztaty ślubne.

O warsztatach ślubnych :

Jeśli chcecie samemu spróbować wykonać własne obrączki na swój ślub to zapraszam Was do mojej pracowni jubilerskiej. Warsztaty ślubne to niezapomniana przygoda i fantastyczna zabawa. Nie musicie znać się na jubilerstwie czy mieć umiejętności plastycznych, by stworzyć swoje i JEDYNE obrączki. Oferuję Wam niezwykłą pamiątkę, gdzie już jako małżeństwo możecie nosić obrączki wykonane przez samych siebie. Warsztaty prowadzę już 8 rok i zawsze powtarzam, że :

,WSZYSTKIM WARSZTATOWICZOM SIĘ UDAŁO i NIE MUSICIE SIĘ MARTWIĆ ŻE COŚ NIE WYJDZIE.”

Oto kilka podstawowych informacji:

► warsztaty są indywidualne czyli jesteście tylko Wy i Ja – Prowadząca; trwają 1 dzień i odbywają się w pracowni jubilerskiej w Łodzi ;
► obrączki mogą być wykonane z WASZEGO złota lub srebra; jest możliwość zmiany koloru złota, które od Was otrzymam
► po warsztatach możecie zabrać skończone obrączki lub zostawić je do grawerowania lub wstawienia diamentów lub innych kamieni szlachetnych
► istnieje możliwość uczestniczenia w warsztatach Waszych fotografów

Z mojej strony polecam Wam fotografów z Łodzi tj:


► dogodny dla Was termin warsztatów ustalamy telefonicznie lub mailowo

Zapisy na warsztaty ruszyły 2 stycznia. O wybranym terminie decyduje pierwszeństwo zgłoszenia. Warsztaty odbywają się w soboty jak i w ciągu tygodnia. Nie ma możliwości zapisania się 2/3 lata do przodu na warsztaty tylko na obecny 2024 rok.

Obejrzyjcie zdjęcia z kilku relacji ślubnych i przekonajcie się sami, że warsztaty ślubne to NIESAMOWITA i ROMANTYCZNA PRZYGODA.

W razie pytań lub ustalenia terminu zapraszam do kontaktu : tel. 791771671, mail: kontakt@magdalenapaszkiewicz.com

Więcej informacji o ślubnej ofercie znajdziecie na mojej drugiej stronie www.jubilerki.pl. Razem z przyjaciółką Polą Chrobot z firmy MOKAVE stworzyłyśmy wspólną propozycję ślubną, która ma na celu pomóc Wam wybrać i zaprojektować wymarzone obrączki. 

warsztaty-slubne
untitled-112
Shopping Cart
Scroll to Top